Usługi baristyczne

Mobilne bary kawowe

Kawa otacza nas wszędzie i niektórzy nie potrafią bez niej żyć. Dla nas jest elementem naszej pracy jak również pasją. Pracujemy tylko na ekspresach najwyższej jakości - Elektra Sixties INOX sprowadzanych specjalnie dla nas z Włoch, aby jeszcze bardziej zaspokoić potrzeby i kubki smakowe naszych gości. Zaś nasza kawa jest specjalną mieszanką arabiki i robusty z Indii, Brazylii i Ameryki Południowej o wyrazistym aromacie i intensywnym smaku dzięki czemu idealnie pasuje do kaw mlecznych jak i smakoszy espresso.

Caffe Latte Art

arabika i robusta

Coffee

Plastyczna crema pozwala naszym baristom malować niesamowite rzeczy na kawie, gdzie jedynym ograniczeniem jest tylko nasza wyobraźnia. Misie, świnki, pawie, portrety, feniksy, serca, rosetty- wszystko może być elementem podanej przez nas kawy. A jeżeli dla Państwa to mało posiadamy opcję zamówienia kubków i wzornika z wybranym przez Państwa logo firmy, aby każda kawa nosiła wybrany brand. To wszystko podajemy na eleganckim barze obitym białą lub czarną pikowaną skórą i w eleganckim stylu.

Barista na targi

Świadczymy szeroki wachlarz usług z mobilnymi barami kawowymi na targi, konferencje i kongresy w Krakowie. Jeżeli chcą Państwo, aby Wasze stoisko czy impreza wyróżniało się z pośród innych, a gości zachęcić do odwiedzin aromatem świeżo mielonego ziarna i poczęstować filiżanką gorącej, pysznej oraz albo przede wszystkim pięknie wyglądającej kawy to zapraszamy do współpracy.

Wszyscy nasi bariści są przeszkoleni w sztuce Latte Art i każda kawa wychodząca z naszych rąk jest małym dziełem sztuki. Jeżeli chcą Państwo, aby Wasze logo i marka rozchodziła się po całych targach to proponujemy, aby kawa była wydawana w kubkach z Waszym wzorem, a jeżeli to mało również mogą Państwo zamówić wzornik z logotypem firmy co nadaje dodatkowego uroku i wyjątkowości kawie i na pewno wszyscy będą pamiętać, gdzie byli tak dopieszczani. Jako, że świadczymy mobilne usługi możemy się dostosować do każdego miejsca i przestrzeni. Możemy wystawić na stoisku nasz bar z obiciami z białej lub czarnej skóry pikowanej jak również możemy serwować kawę bezpośrednio na Państwa stoisku. Najważniejsze jest dla nas, aby Państwo i Wasi goście byli zadowoleni, a współpraca układała się w miłej atmosferze.

Barista na wesele

Jeżeli chcą Państwo, aby ten najważniejszy dzień w Waszym życiu był zapamiętany w aromacie świeżo palonej kawy w tle to zapraszamy do skorzystania z naszych usług w zakresie obsługi baristycznej na terenia miasta Kraków. Branża weselna idzie w zatrważającym tempie do przodu i każdy stara się wyprzedzić innych w nowatorskich pomysłach i atrakcjach na wesele, a czyż nie przyjemnym dodatkiem nie będzie bar kawowy podający pachnącą kawę w przyjemnej atmosferze i uśmiechem na twarzy. Jeżeli chcą Państwo, aby goście mieli energię, żeby bawić się z Wami do białego rana oraz Wasze wesele było wspominane przez lata to proponujemy naszą kawę podaną na mobilnych barach z elegancką i szykowaną pikowaną białą lub czarną skórą.

Pokaz Latte Art

Latte Art czyli to z czego jesteśmy najbardziej dumni i co sprawia nam największą radość, a dla wszystkich gości atrakcję i otwarte usta z wrażenia. Łabędzie, misie, świnki, koale, pokemony, tulipany czy księżyc. Praktycznie nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Jeżeli wiemy wcześniej to znajdziemy sposób żeby to namalować. Pokaz latte art może być największą atrakcją Waszych imprez niezależnie czy to wesele, konferencja, impreza służbowa czy targi zawsze robi wrażenie i zawsze goście wychodzą zadowoleni. Nasz pokaz trwa ok. 20-30 min, ale czasami trwa nawet godzinę i składa się z 3 części. Pierwsza część teoretyczna, w której tłumaczymy ludziom podstawy naszej branży, ale zachowując przy tym umiar i przedstawiamy tylko ciekawostki i mity, które często szokują widzów. Część druga i na którą wszyscy czekają to malowanie. Nie będziemy się wdrażać bo trzeba to zobaczyć. Trzecia i ostatnia część - interaktywna. Pozwalamy poszaleć naszym gościom i wycisnąć z nich talent plastyczny, gdyż to oni wraz z naszą asystą będą dekorować kawy swoimi pomysłami. Polecamy!

Drukarka do kawy

Technologia idzie do przodu i dotyczy każdej dziedziny. Kiedy już można myśleć, że w branży baristycznej i baristy na targach nie powstaje nic nowego pojawia się taki gadżet jak Coffee Printer - drukarka do kawy. Coffee printer - to urządzenie łączące w sobie cechy drukarki 3D z elementami drukarki atramentowej, służące do wykonywania dowolnych obrazów na spienionym mleku na kawie. Za filament służą drukarce jadalne tusze o czterech kolorach, dzięki czemu napój nie zmienia swojego smaku oraz estetyki. Jadalne tusze umożliwiają wydruk dowolnego zdjęcia, motywu czy selfie w kolorze w czasie 10 - 20 sekund. Urządzenie umożliwia podpięcie pod telefon, laptop lub tablet z których można mobilnie sterować urządzeniem i wykonywać zdjęcia. Jego minimalistyczny design i niewielkie wymiary pozwalają drukarce dopasować się do każdego wystroju i stoiska.

Drukarka do kawy

wydruk na kawie