Obsługa barmańska

Używając zwrotu, że  jesteśmy dumni z naszych usług barmańskich, których prowadzimy szeroki wachlarz byłoby ujmą dla naszych starań czy dziesiątek godzin poświęconych ćwiczeniom i praktyce.  Nie zależnie czy mają to być usługi barmańskie, pokaz flair, smoothie station czy mobilny bar na imprezę służbową staramy się pokazać profesjonalizm zachowując pełną swobodę i zabawę, która w tej profesji jest równie ważna jak kreatywność i oryginalność.

Barman na targi

Cóż nie uatrakcyjni stoiska jak profesjonalny barman i obsługa na najwyższym poziomie. Jeżeli chcemy dodać prestiżu naszej firmie i zrobić wrażenie na kontrahentach czy współpracownikach czemu nie zaproponować mu spokojnej rozmowy przy szklaneczce whisky czy koniaku podanego w prawidłowy sposób. Nasi barmani są wyszkoleni i doświadczeniu w każdym typie alkoholu i potrafią przygotować dla Państwa drinki znane i popularne jak i niestandardowe o których jeszcze nie słyszeliście. Nasza karta drinków jest elastyczna i zależy od tego czego Państwo oczekują. Typ drinków, rodzaje alkoholi i sposób podania może być uzależnione od Was, a podane są tylko z produktów najwyższej jakość. Staramy się nie używać soków czy napojów, a smak otrzymać z świeżych owoców, przypraw i alkoholu. Elegancja okraszona trunkami wysokoprocentowymi.

Barman na wesele

Świadczymy profesjonalne usługi barmańskie na wesela w Krakowie i okolicach. Działamy na terenie całej Polski i podajemy drinki do ostatniego gościa. Żadnych limitów czy ograniczeń. Zadaniem Pary Młodej czy gości jest dobrze się bawić i delektować szeregiem drinków, które oprócz tego, że świetnie smakują to pięknie wyglądają. Staramy się, aby podawane przez nas koktajle były pięknie udekorowane używając cytryn, limonek, ananasa czy arbuza nie tylko jako składnika drinka, ale również jako garnish. Podczas imprez weselnych używamy szeregu alkoholi jak rum, gin, tequila czy whisky. Przedstawiamy Państwu kilka ofert posiadających różnego typu alkohole z różnych rejonów Świata często niedostępnych na półkach sklepowych. Zapraszamy.

Pokaz flair

Znane i kochane. Latające butelki i shakery, palące się dekoracje i oklaski. Jeżeli chcą Państwo odrobiny szału na swojej imprezie czy stoisku to proponujemy pokaz flair. Nieodzowny element dobrych imprez, który zawsze robi wrażenie.

Smoothie Station

Coraz bardziej popularne stają się schłodzone i odżywcze smoothies. W dzisiejszych czasach, gdzie wszystko jest szybsze, większe i nie mamy czasu na nic musimy bardziej zwracać uwagę na to jak się odżywiamy i co jemy. Świadomość żywieniowa jest z roku na rok coraz większa. Dlatego przedstawiamy specjalną ofertę, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem - Smoothie Station. Na naszych specjalnych barach podajemy tylko napoje zdrowe dla ciała i ducha. Wszystkie koktajle są na bazie świeżych owoców i warzyw. Nie używamy soków, nektarów czy syropów. Koktajle bogate w węglowodany na bazie grejpfruita, banana, mango, truskawek czy jagód towarzyszą tym wysokobiałkowym gdzie dodajemy szpinak, imbir, pietruszkę, awokado czy seler. Energetyczne, pobudzające i odprężajace, a najważniejsze zdrowe. 

Wynajem barów

Jeżeli mają Państwo kogoś kto będzie Wam podawał drinki, albo chcecie sami zaimponować swoim znajomym to proponujemy wynająć od nas bar. Dowozimy w dowolne miejsce w Krakowie i okolicach. Sami montujemy, składamy oraz po wszystkim demontujemy. W ofercie jest bar z specjalistyczną rynną pod alkohol i 6 pojemników z poliwęglanu na owoce, lód czy dodatki, a to wszystko w eleganckiej pikowanej skórze.